Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ludolf

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ludolf.
Është emri yt Ludolf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ujk
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Liutolf, Ludolph, Luidolf, Lulof
Djem me tinguj të ngjashëm:Leidolf, Liutolf, Ludolph, Luidolf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leidolf, Liutolf, Ludolph, Luidolf
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Ludolf's në Facebook. Pozicioni #247613
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga LudolfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ludolf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ludolf? Voto për emrin tënd