Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luceria

Është emri yt Luceria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lazaro, Lazar, Lazer, Lizer, Leikr, Lesra, Logier, Laoghaire
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lcr, Lacherry, Legarre, Lucera, Lizaura, Leizuri, Lashirah, Lillysarah
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Luceria's në Facebook. Pozicioni #759849
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LuceriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luceria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luceria? Voto për emrin tënd