Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lubomir

Është emri yt Lubomir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Lyubomir
Djem me tinguj të ngjashëm:Lyubomir, Lyobomir, Levy Mario, Lubomír
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lubomira, Lavenir, Ľubomíra, Ľubomír
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2325 Lubomir's në Facebook. Pozicioni #18396
Kategoritë:Emrat polish - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga LubomirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lubomir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lubomir? Voto për emrin tënd