Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ljubica

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ljubica.
Është emri yt Ljubica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dashuri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ljipke, Lijpje, Ljupcho, Lạc Phúc, Luxovious, Luis Figo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lijfke, Ljipkje, Luiz Boes, Ljipje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4235 Ljubica's në Facebook. Pozicioni #11621
Kategoritë:Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga LjubicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ljubica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ljubica? Voto për emrin tënd