Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Livinus

Është emri yt Livinus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lieven
Djem me tinguj të ngjashëm:Lebaneski, Lapnq, Levinus, Lyfing, Lovensa, Lebuinus, Lê Phi Hùng, Lê Phương
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lavinja, Lệ Băng, Lê Bão Ngoc, Luvianca, Lovinka, Lo Van Cho, Lê Văn Hồng, Loveness
Vlerësimi:
4.5/5
yje 98 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 73 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 73 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 86 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 565 Livinus's në Facebook. Pozicioni #51618
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga LivinusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Livinus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Livinus? Voto për emrin tënd