Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lincoln

Është emri yt Lincoln? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lindum
Djem me tinguj të ngjashëm:Lancelin, Lalan Guslani
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lương Gia Linh, Lò Hoàng Lâm, Le Hong Loan, Lê Ngọc Linh, Lê Hoàng Lan, Leon Callum
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26165 Lincoln's në Facebook. Pozicioni #2742
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga LincolnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lincoln? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lincoln? Voto për emrin tënd