Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lilybella

Është emri yt Lilybella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Label, Lovell, Lavel, Lovel, Louvel, Loefel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Libelle, Libelula, Labell, Lovly, Libellula, Lilybel, Lavali, Libell
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Lilybella's në Facebook. Pozicioni #2824772
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LilybellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lilybella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lilybella? Voto për emrin tënd