Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lieselotte

Është emri yt Lieselotte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Liselot
Djem me tinguj të ngjashëm:Liosliath, Luiz Claudio, Lucas_Lot
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lieselot, Lioslaith, Liselot, Llisleth, Lieslot, Lizelotte, Lisa Yuliati, Lisa-Lotte
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 605 Lieselotte's në Facebook. Pozicioni #49189
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LieselottePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lieselotte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lieselotte? Voto për emrin tënd