Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leverton

Është emri yt Leverton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Laefertun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leferdina, Lubberdina, Libertine, Libertina, Lubertine
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Leverton's në Facebook. Pozicioni #602041
Kategoritë:
Komente nga LevertonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leverton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leverton? Voto për emrin tënd