Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Leonaldo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Leonaldo.
Është emri yt Leonaldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luan
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonildo, Leonald, Leonilto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonilde, Linlada, Lenilde, Leonilda, Laeni Millati, Linh Lolita
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Leonaldo's në Facebook. Pozicioni #149660
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LeonaldoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leonaldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leonaldo? Voto për emrin tënd