Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leighton

Është emri yt Leighton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Luusjêtn, Lê Quý Dân, Lastun, Lê Chiêu Thìn, Lachtna, Lê Đức Tuấn Anh, Lê Cao Tiên, Lucas Ethan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lisa Agustina, Lucytania, Lastenia, Liset Ayuni, Lê Đức Thiện, Lastinih, Lisa Otten, Lilis Kustiana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14170 Leighton's në Facebook. Pozicioni #4475
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1945 - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga LeightonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leighton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leighton? Voto për emrin tënd