Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leatrice

Është emri yt Leatrice? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Litrik, Lutherus, Lotharius, Ladarius, Ludoricus, Ladarrus, Ladairus, Ladarrius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Latrisha, Latricia, Lida Rocio, Lutricia, Latrice, Lidérik, Leatrix, Letrice
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2165 Leatrice's në Facebook. Pozicioni #19388
Kategoritë:
Komente nga LeatricePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leatrice? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leatrice? Voto për emrin tënd