Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laudelino

Është emri yt Laudelino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Laudalino, Ludelan, Lê Thị Liên
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lưu Thuỷ Linh, Lê Diệu Linh, Le Dieu Linh, Le Thuy Linh, Luu Thi Linh, Lê Thùy Linh
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Laudelino's në Facebook. Pozicioni #439967
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LaudelinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laudelino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laudelino? Voto për emrin tënd