Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Latinus

Është emri yt Latinus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lutinus, Lyting, Lê Tuấn Hưng, Ludwinus, Lutwinus, Luu Dung, Ludwing, Luu Thien Huong
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lưu Thu Hằng, Ludwhinka, Lê Thu Thương, Latangi, Lê Thị Nhung, Lieu Hai Dang, Lệ Dương, Lê Thanh Chí
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Latinus's në Facebook. Pozicioni #1110575
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LatinusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Latinus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Latinus? Voto për emrin tënd