Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Latif

Është emri yt Latif? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Latifa, Latifah
Djem me tinguj të ngjashëm:Lutfi, Loutfi, Letf, Lateef, Lotfi, Leetov, Lalit Yadav, Lotif
Vajza me tinguj të ngjashëm:Latifa, Latifah, Ltb, Lutfia, Lateefah, Lutvia, Luuthuyvy, Luthfy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6310 Latif's në Facebook. Pozicioni #8507
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga LatifPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Latif? Voto për emrin tënd


Është emri yt Latif? Voto për emrin tënd