Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lasairiona

Është emri yt Lasairiona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Lassarina
Djem me tinguj të ngjashëm:Locrine, Lassarina, Lucern, Lekhram, Luca Armin, Lucas Aaron, Luis Iran, Lucas Soriano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lisa Ramona, Lasharon, Lucerne, Looksorn, Lucerna, Lee Chae Rin, Lujourney, Lisa Rian
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Lasairiona's në Facebook. Pozicioni #2873005
Kategoritë:
Komente nga LasairionaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lasairiona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lasairiona? Voto për emrin tënd