Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Landers

Është emri yt Landers? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leandros, Landrico, Leiandros, Leinders, Leantros, Liam Andreas, Leandro Heryque, Leondras
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lan Trúc, Leenderika, Leendrika, Lê Đình Trúc, Leandra Regis♥
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 265 Landers's në Facebook. Pozicioni #89110
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LandersPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Landers? Voto për emrin tënd


Është emri yt Landers? Voto për emrin tënd