Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ladavion

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ladavion.
Është emri yt Ladavion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dashnor
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ladavian, Ladbon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ludivine, Ludofina, Lê Thị Vinh, Liduvina, Lotte Fien, Lò Thị Viên, Latifah Anum, Louellelatifanoah
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Ladavion's në Facebook. Pozicioni #506846
Kategoritë:
Komente nga LadavionPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ladavion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ladavion? Voto për emrin tënd