Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Labhras

Është emri yt Labhras? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leofric, Liborius, Liberius, Laborc, Laibrook, Labros, Lebreux, Lupercio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Libbrich, Lovorka, Lybrichje, Liebrich, Lapricia, Lubrichje, Lubrich, Lubbrichje
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Labhras's në Facebook. Pozicioni #604345
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LabhrasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Labhras? Voto për emrin tënd


Është emri yt Labhras? Voto për emrin tënd