Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kyung-Soon

Është emri yt Kyung-Soon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kenshin, Kanchan, Kangana, Khang Kiện, Kamakani, Kinkin, Khánh Sơn, Khôi Nguyên
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kanchana, Kyung-Mi, Khánh Quỳnh, Khanh Nguyen, Khánh Ngân, Kiều Ngân, Khánh Quyên, Kim Quyên
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Korean
Komente nga Kyung-SoonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kyung-Soon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kyung-Soon? Voto për emrin tënd