Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kumara

Është emri yt Kumara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Kumar, Kumari
Djem me tinguj të ngjashëm:Kenner, Kusner, Konnor, Kumar, Kinner, Kymaro, Kazmer, Kazimir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kashmir, Kinara, Kimora, Kimara, Knier, Kumarie, Kazimiera, Kasmira
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3800 Kumara's në Facebook. Pozicioni #12668
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 ta emrat
Komente nga KumaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kumara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kumara? Voto për emrin tënd