Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristofor

Është emri yt Kristofor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristofer, Kristoffer, Kristopher, Krzysztofr, Khristopher, Kristofr, Krystopher, Kristofoor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristofer, Kristoffer, Kristopher, Krzysztofr, Khristopher, Kristofr, Krystopher, Kristofoor
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 835 Kristofor's në Facebook. Pozicioni #38961
Kategoritë:
Komente nga KristoforPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristofor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristofor? Voto për emrin tënd