Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kreszenz

Është emri yt Kreszenz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Krišjānis, Krishang, Kuwar Singh, Krishnasai, Kreshnik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Krisjanis, Khriezzah Jane Ong, Krijns, Kresensia, Kourchenka, Kris Nikki, Kreszensia
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Kreszenz's në Facebook. Pozicioni #2924932
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KreszenzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kreszenz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kreszenz? Voto për emrin tënd