Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kortney

Është emri yt Kortney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Khariton, Korudon, Kardama, Kryton, Kiritan, Kaherdin, Koharudin, Kjartan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kardina, Kartini, Kordian, Kirtana, Kartina, Kourtney, Korotoumou, Kyra-Tiana
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9630 Kortney's në Facebook. Pozicioni #6096
Kategoritë:
Komente nga KortneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kortney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kortney? Voto për emrin tënd