Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kingsley

Është emri yt Kingsley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cyningesleah
Djem me tinguj të ngjashëm:Kshamasheel, Kinsley, Kingswell, Kinsale, Kinsella
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kenjill, Kunjal, Kensly, Kinajl, Kamikla, Kumsal, Kinjal, Ken Michael
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33330 Kingsley's në Facebook. Pozicioni #2242
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KingsleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kingsley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kingsley? Voto për emrin tënd