Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kieronnisia

Është emri yt Kieronnisia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Karunesh, Karnak, Krienes, Kronos, Karnik, Kormack, Krounch, Kormac
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kerensa, Karenza, Khairunnisa, Karineke, Kerenza, Keren-Kaisa, Kormak, Karnesia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga KieronnisiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kieronnisia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kieronnisia? Voto për emrin tënd