Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kevins

Është emri yt Kevins? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kubinka, Khởi Phong, Kivanc, Kivaansh, Kỳ Phong
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiều Phương, Kaofang, Kivinshi, Kiều Hà Phương
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 570 Kevins's në Facebook. Pozicioni #51313
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga KevinsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kevins? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kevins? Voto për emrin tënd