Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kenric

Është emri yt Kenric? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kazimeras, Kenriek, Kenrick, Kenryk, Kenrich, Kamruz, Kazimierz, Kenrik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Knierke, Kinnuye Huynrico, Khemraj, Koen Rick, Kenyors
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1305 Kenric's në Facebook. Pozicioni #28173
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KenricPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kenric? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kenric? Voto për emrin tënd