Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kelson

Është emri yt Kelson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kolijn, Klijn, Kalkin, Kleüsien, Kalikiano, Klaasjan, Koelewijn, Klaas Jan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klaassien, Klazina, Klaziena, Klazien, Klasien, Kulsum, Klasine, Kalijn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2040 Kelson's në Facebook. Pozicioni #20219
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga KelsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kelson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kelson? Voto për emrin tënd