Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Katriel

Është emri yt Katriel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Katariel, Katryel, Kattriel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kestrel, Kateriel, Kädrili, Katrielle, Katrielly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250 Katriel's në Facebook. Pozicioni #93004
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore italian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga KatrielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katriel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katriel? Voto për emrin tënd