Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kathalina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kathalina.
Është emri yt Kathalina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Të pastër dhe të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Katlyne, Katlynne, Kathlynn, Katelinn, Kiệt Luân
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaitlyn, Katelyn, Keitlin, Kathleen, Kaitlynne, Katelynn, Kaitlin, Katelin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Kathalina's në Facebook. Pozicioni #109534
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga KathalinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kathalina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kathalina? Voto për emrin tënd