Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaspars

Është emri yt Kaspars? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kevork, Kasperus, Kyprios, Keivrich, Kassburg, Kayoba Eric
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kapricia, Kaprisha, Kaprice, Khusbu Or Rakhi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2125 Kaspars's në Facebook. Pozicioni #19658
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga KasparsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaspars? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaspars? Voto për emrin tënd