Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karlheinz

Është emri yt Karlheinz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:ceorl
Djem me tinguj të ngjashëm:Karl-Heinz, Karlens, Karlenchik, Ksor Hlong
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keerling, Karolínka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 355 Karlheinz's në Facebook. Pozicioni #72324
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KarlheinzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karlheinz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karlheinz? Voto për emrin tënd