Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Justinas

Është emri yt Justinas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Justianius, Jadonas, Judinus, Joostinus, Justinus, Justinianus, Jid Ming, Justin Jesse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Justing, Jesus Duanes, Jedinja
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1105 Justinas's në Facebook. Pozicioni #31796
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga JustinasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Justinas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Justinas? Voto për emrin tënd