Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Judson

Është emri yt Judson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yehudah
Djem me tinguj të ngjashëm:Jadson, Joedson, Jaydison, Justijn, Jegadeesan, Joas Thijmen, Jitze Jan, Jhudson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jetteken, Jyotsna, Jetson, Judegien, Jyotsana, Jyotiskusum, Jade Esmee, Jyoti Goswami
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6370 Judson's në Facebook. Pozicioni #8441
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga JudsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Judson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Judson? Voto për emrin tënd