Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jonquil

Është emri yt Jonquil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jesus Angel, Joniclei, Jeankel, Juanjaylo, Jamie Nikhil, Jean-Michel, John Michael, Jose Angel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonacel, Jiang-Li, Jose Miguel, Janesley, Jancikelly, Janiclea, Jheni Kelly, Joney Joëlle
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 845 Jonquil's në Facebook. Pozicioni #38623
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JonquilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jonquil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jonquil? Voto për emrin tënd