Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jeweldine

Është emri yt Jeweldine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jelten, Jelaluddeen, Jaldun, Jalaluddin, Jelaludeen, Jalaleddini, Juseliton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jeltina, Jiltina, July Adama, Juliet Ann, Julia Eden
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Jeweldine's në Facebook. Pozicioni #357129
Kategoritë:
Komente nga JeweldinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jeweldine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jeweldine? Voto për emrin tënd