Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jerrell

Është emri yt Jerrell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerald English surname
Djem me tinguj të ngjashëm:Jarl, Jawaharlal, Jeryl, Jerel, Jerly, Jerrel, Jeriel, Jarrell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jesarella, Jeruel, Jeroel, Jirla, Jeroelie, Jarla, Jerayla, Jereleah
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7050 Jerrell's në Facebook. Pozicioni #7809
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1941
Komente nga JerrellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jerrell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jerrell? Voto për emrin tënd