Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jarvinia

Është emri yt Jarvinia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jervin, Jeroboam, Jorben, Jarvin, Jerven, Jurvain, Joey Ryvano, Joao Agripino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Juriviënne, Jyurven, Jeeraphan, Jurvienne, Jorfiano, Jürven, Jorbyn, Jarbin
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Jarvinia's në Facebook. Pozicioni #514358
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga JarviniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jarvinia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jarvinia? Voto për emrin tënd