Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jaroslav

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jaroslav.
Është emri yt Jaroslav? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:famë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jaroslava
Vlerësimi:
4/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3155 Jaroslav's në Facebook. Pozicioni #14621
Kategoritë:Emrat sllovake - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga JaroslavPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jaroslav? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jaroslav? Voto për emrin tënd