Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jan-Hendrik

Është emri yt Jan-Hendrik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jindrich, Jendrik, Janders, Jan-Dirk, Joas Andries, Jamie Andries, Jason Hendrik, Jan-Diederick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jandrik, Joseandrys, Jantresky, Jhoandris, Joana Darque, Juan Andrés
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore anglisht emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga Jan-HendrikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jan-Hendrik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jan-Hendrik? Voto për emrin tënd