Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jadeline

Është emri yt Jadeline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jessie Delano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jadelyn, Jutylane, Jadelin, Jadelynn, Judalon, Jostelyn, Jada Lynn, Jade-Lynn
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Jadeline's në Facebook. Pozicioni #164311
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JadelinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jadeline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jadeline? Voto për emrin tënd