Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

István

Është emri yt István? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Istvan, Istban
Vajza me tinguj të ngjashëm:Istvan, Istban
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7640 István's në Facebook. Pozicioni #7286
Kategoritë:
Komente nga IstvánPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt István? Voto për emrin tënd


Është emri yt István? Voto për emrin tënd