Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Israela

Është emri yt Israela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Israel, Israil, Isrel, Isreal, Izreal, Israël, Izhar Ali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Israella, Isrrael, Isra°Iel, Igrela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 505 Israela's në Facebook. Pozicioni #56147
Kategoritë:
Komente nga IsraelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Israela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Israela? Voto për emrin tënd