Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isolde

Është emri yt Isolde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isolda
Djem me tinguj të ngjashëm:Issolet, Isildo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isolda, Izolda, Isold, Isilda, Iseult, Iselda, Isleta, Iis Susilawati
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1260 Isolde's në Facebook. Pozicioni #28903
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IsoldePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isolde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isolde? Voto për emrin tënd