Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Isabeau

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Isabeau.
Është emri yt Isabeau? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për zot
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isabella
Djem me tinguj të ngjashëm:Iosif, Iosep, Iakov, Ioseph, Iokepa, Ijousef, Iosef, Ishvi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isbah, Ispah, Izefia, Isiv, Ijabo, Isa Beau, Ica Foa, Isa Bo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 600 Isabeau's në Facebook. Pozicioni #49527
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IsabeauPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isabeau? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isabeau? Voto për emrin tënd