Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Innocent

Është emri yt Innocent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Innocentius
Variante:Innokentiy
Djem me tinguj të ngjashëm:Inocente, Innokenti, Innocenty, Innokentiy, Incendio, Ingmund, Inosent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Innocentia, Ingenetta, Inocenta
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20675 Innocent's në Facebook. Pozicioni #3314
Kategoritë:
Komente nga InnocentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Innocent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Innocent? Voto për emrin tënd