Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ingvar

Është emri yt Ingvar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ingwer
Djem me tinguj të ngjashëm:Ingvarr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ima Safira, Inga-Bria
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1065 Ingvar's në Facebook. Pozicioni #32654
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IngvarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ingvar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ingvar? Voto për emrin tënd