Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ingram

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ingram.
Është emri yt Ingram? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Engjëll
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Inghram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Inger Mona, Ingrún, Inga Rún, Inez Jorine, Inger Maie
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 890 Ingram's në Facebook. Pozicioni #37189
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga IngramPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ingram? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ingram? Voto për emrin tënd