Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Indigo

Është emri yt Indigo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Imtiyaz, Imtiyaaz, Inteus, Imtiaaz, Inu No Taishou, Intsje, Imtiaz, Inutsiaq
Vajza me tinguj të ngjashëm:Intse, Indika, Intske, Induja, Intke, Indeg, Intkje, Inteke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4430 Indigo's në Facebook. Pozicioni #11219
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga IndigoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Indigo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Indigo? Voto për emrin tënd